Náš sponzor

eukanuba.png

genomia_logo_new.png

Jste zde

Domů

VÝSLEDKY KV 17. 11. 2018 CHARVATCE

VÝSLEDKY KV 17. 11. 2018

ROZHODČÍ : MARGARET MALLOWS (UK)

 

King charles španěl - black and tan
psi          V1, CAJC, KVM, BOJ                                                                                                                      třída mladých
2             Faraway kingdom Izuz, ČLP/KCS/1519,  11.9.2017
ch: Hildebrandová Ivana    maj: Hildebrandová Ivana
 
psi          V1, CAC                                                                                                                                              mezitřída
1             Magic Moments Marsward, CLP/KCS/1545,  11.8.2017
ch: M. Tuesley  + J. E. Swaine    maj: Hildebrandová Ivana
 
psi          ODSTOUPIL                                                                                                                      třída otevřená
3             X-Black od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1413,  15.12.2015
ch: Dolejšová Olga    maj: Rosenthalová Světlana
 
psi          V1, CAC, VB, KV, BOB                                                                                                   třída vítězů
4             Yver od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1436,  13.4.2016
ch: Dolejšová Olga    maj: Rosenthalová Světlana
 
psi          V1                                                                                                                                        třída čestná
5             Andree Russisch Geist, CMKU/KCS/1267/14-13,  15.8.2013
ch: Kagalnitskaya T.M.    maj: Hroncová M.+M.
 
feny      V1, CAJC, KVM                                                                                                                třída mladých
6             Frencis Izuz, ČLP/KCS/1519,  11.9.2017
ch: Hildebrandová Ivana    maj: Hildebrandová Ivana
 
feny      V1, CAC, VB, KV, BOS                                                                                                    třída vítězů
7             Wanesa od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1408,  9.12.2015
ch: Dolejšová Olga    maj: Rosenthalová Světlana

 

King charles španěl - blenheim
 
psi          VN1                                                                                                                                     třída štěňat
8             Happy Boy od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1555,  23.6.2018
ch: Dolejšová Olga    maj: Rosenthalová Světlana
 
VN2
9             Red Boy z Rosenthalu, ČLP/KCS/1554,  27.6.2018
ch: Rosenthalová Světlana    maj: Polášek Luděk
 
psi          V1, CAC                                                                                                                              třída otevřená
10           Isso Stamíra, CMKU/KCS/1074/11,  2.4.2011
ch: Lůzum Stanislav    maj: Janků Radek
 
psi          V1, CAC, VB                                                                                                                                      třída vítězů
11           Mangold Bonitos Companeros Deluxe, ¨CMKU / KCS/1288/14/14,  14.2.2014
ch: Kirschbaum Markus    maj: Votápková Jaroslava
 
NENASTOUPIL
12           Andy from Minitz, ČLP/KCS/1382/15,  16.9.2015
ch: Smejkal Ivan    maj: Smejkal Ivan
 
feny      VN1                                                                                                                             třída štěňat
13           Reily z Rosenthalu, ČLP/KCS/1559,  27.6.2018
ch: Rosenthalová Světlana    maj: Rosenthalová Světlana
 
feny      V1, CAC, VB                                                                                                                      mezitřída
14           Norma des Trois Maillets, 1524/-17/17,  28.3.2017
ch: Oudart Odette    maj: Votápková Jaroslava Votápková Jaroslava
 
feny      NENASTOUPILA                                                                                                              třída otevřená
15           Blanche from Minitz, ČLP/KCS/1404/15,  3.12.2015
ch: Smejkal Ivan    maj: Smejkal Ivan
 
 

King charles španěl - ruby
psi          V1, CAJC                                                                                                                            třída mladých
16           Flaming Heart Izuz, ČLP/KCS/1518,  11.9.2017
ch: Hildebrandová Ivana    maj: Kubrychtová Laura
 
psi          V1, CAC, VB                                                                                                                      třída vítězů
17           Woody od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1407,  9.12.2015
ch: Dolejšová Olga    maj: Turková Jitka 
 
feny      VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ                                                                                                   třída štěňat
18           Royal Ruby z Rosenthalu, ČLP/KCS/1561,  27.6.2018
ch: Rosenthalová Světlana    maj: Rosenthalová Světlana
 
feny      NENASTOUPILA                                                                                                              třída dorostu
19           Beverly Milpos, ČLP/KCS/1547/18,  11.4.2018
ch: Pospíšilová Miluše    maj: Pospíšilová Miluše
 
feny      V1, CAC                                                                                                                              mezitřída
20           May z Rosenthalu, ČLP/KCS/1470/,  1.1.2017
ch: Rosenthalová Světlana    maj: Hildebrandová Ivana
 
feny      V1, CAC, VB                                                                                                                      třída otevřená
21           Elissa od Čitunky, CMKU/KCS/1125/11,  30.11.2011
ch: Brandstettrová Hana    maj: Rosenthalová Světlana

 

King charles španěl - trikolor
psi          V1, CAJC                                                                                                                            třída mladých
22           Orion z Rosenthalu, ČLP/KCS/1505,  30.7.2017
ch: Rosenthalová Světlana    maj: Turková Jitka
 
psi          NENASTOUPIL                                                                                                                třída otevřená
23           Cagge from Minitz, ČLP/KCS/1465,  28.10.2016
ch: Smejkal Ivan    maj: Smejkal Ivan
 
feny      VN1                                                                                                                                     třída štěňat
24           Happy Girl od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1557,  23.6.2018
ch: Dolejšová Olga    maj: Rosenthalová Světlana
 
feny      NENASTOUPILA                                                                                                              třída mladých
26           Elisabeth from Minitz, ČLP/KCS/1531,  29.10.2017
ch: Smejkal Ivan    maj: Smejkal Ivan
 
feny      NENASTOUPILA                                                                                                              mezitřída
25           Dianne Lady from Minitz, ČLP/KCS/1475,  30.12.2016
ch: Smejkal Ivan    maj: Smejkal Ivan
 
feny      NENASTOUPILA                                                                                                              třída vítězů
27           Jingels Shawanaga ´s, ČLP/KCS/1300,  21.5.2014
ch: Casanet Evelyne    maj: Rosenthalová Světlana
 
NENASTOUPILA
28           Juliette Shawanaga's, ČLP/KCS/1301/,  21.5.2014
ch: Cassanet Evelyne    maj: Fischer Roman
feny      V1, BOV                                                                                                                             třída veteránů
29           Lucky Karaj, 907/08/10,  4.12.2008
ch: Votápková Jaroslava    maj: Votápková Jaroslava