Náš sponzor

eukanuba.png

genomia_logo_new.png

Jste zde

Domů

Výsledky – Klubová výstava 18. 3. 2018 Lubná u Rakovníku

Rozhodčí: Iréne Hess

 

King charles španěl - black and tan
psi                                                                                      třída dorostu
1          FOREST BLACK Izuz, ČLP/KCS/1519,  11.9.2017
o: Real Miracle Galaxy Love    m: Fiebe z Rosenthalu
ch: Hildebrandová Ivana    maj: Šmehlíková Michaela
VN1, Nejlepší dorost
 
psi                                                                                        třída mladých
2          BLACKBERRY od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1436,  22.9.2016
o: Lucky Star´s Blackberry    m: Goldie z Rosenthalu
ch: Dolejšová Olga    maj: Trlifajová Libuše
V1, CAJC
 
psi                                                                                       třída otevřená
3          X-BLACK od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1413,  15.12.2015
o: Jewel Rubinowy Skarb    m: Afina Pallada Daya Favorit
ch: Dolejšová Olga    maj: Rosenthalová Světlana
V1, CAC, Vítěz barvy, Nejlepší pes, BOB                                                                                                                                                                                                            
 
psi                                                                                       třída vítězů
4          YVER od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1436,  13.4.2016
o: Jewel Rubinowy Skarb    m: Fay  z Rosenthalu
ch: Dolejšová Olga    maj: Rosenthalová Světlana
V1, CAC
 
feny                                                                                     třída mladých
5          ANČE od Fifinky, ČLP/KCS/1490,  26.3.2017
o: Daya Favorit Bagration    m: Caisy Gremlins King
ch: Turková Jitka    maj: Turková Jitka
V1, CAJC
 
feny                                                                                   třída otevřená
6          CAISY Gremlins King, ČLP/KCS/1366,  24.5.2015
o: Andree Russisch Geist    m: Ully z Cerekvické stráně
ch: Mathauserová Věra    maj: Turková Jitka
V1, CAC, Vítěz barvy
 
feny                                                                                  třída vítězů
7          FIEBE z Rosenthalu, ČLP/KCS/1220,  29.7.2013
o: Nino of Tsin Ling Schan    m: Penny  od Dvou ořechů
ch: Rosenthalová Světlana    maj: Hildebrandová Ivana
feny    V1, CAC
                                                                                         třída veteránů
8          PATSY od Dvou ořechů, CMKU/KCS/950/09,  11.6.2009
o: Othmese Celtic Victory    m: May od Dvou ořechů
ch: Dolejšová Olga    maj: Kučerová Zdeňka
absence

 

King charles španěl - blenheim
psi                                                                                       třída štěňat
9          QUAZANI z Rosenthalu, ČLP/KCS/ 1528,  1.11.2017
o: Tayo od Dvou ořechů    m: Cora  z Rosenthalu
ch: Rosenthalová Světlana    maj: Rosenthalová Světlana
VN1
 
psi                                                                                       třída otevřená
10        ANDY from Minitz, ČLP/KCS/1382/15,  16.9.2015
o: HOOKI Bohemia Zlatava    m: KITTY Stamíra
ch: Smejkal Ivan    maj: Smejkal Ivan
V1, CAC, Vítěz barvy
 
feny                                                                                     třída mladých
11        NORMA des Trois Maillets, CMKU/KCS/1524/-17/17,  23.3.2017
o: Lichens  Windchime    m: Ivresse des Trois Maillets
ch: Oudart Odette    maj: Votápková Jaroslava
            V1, CAJC
 
feny                                                                                            mezitřída
12        AUDREY od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1461/16,  22.9.2016
o: HOOKI Bohemia Zlatava    m: XENA z Cerekvické stráně
ch: Dolejšová Olga    maj: Smejkal Ivan
V1, CAC
                                                                                                třída otevřená
feny
13        LETIZIA De La Verte Albion, CMKU/KCS/1423/-15/15,  10.7.2015
o: Don Juan Des Trois Maillets    m: Hyma Sumac De La Verte Albion
ch: Jougniaux Edwige    maj: Hildebrandová Ivana
V1, CAC, Vítěz barvy
 

King charles španěl - ruby
psi                                                                                         třída dorostu
14        FLAMING HEART IZUZ, ČLP/KCS/1518,  11.9.2017
o: Galaxy Love Real Miracle    m: Fiebe z Rosenthalu
ch: Ivana Hildebrandová    maj: Kubrychtová Laura
VN1
 
psi                                                                                     třída otevřená
15        WOODY od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1407,  9.12.2015
o: Jewel Rubinowy Skarb    m: Shealagh od Dvou ořechů
ch: Dolejšová Olga    maj: Turková Jitka Turková Jitka
V1, CAC, Vítěz barvy
 
feny                                                                                    třída mladých
16        MAY z Rosenthalu, ČLP/KCS/1470,  1.1.2017
o: Iver z Rosenthalu z Rosenthalu    m: Elissa od Čitunky
ch: Rosenthalová Světlana    maj: Hildebrandová Ivana
feny    V1, CAJC
 
feny                                                                                    třída otevřená
17        JUSTINE z Rosenthalu, ČLP/KCS/1417/,  17.12.2015
o: Jewel Rubinowy Skarb    m: Penny  od Dvou ořechů
ch: Rosenthalová Světlana    maj: Kučerová Zdeňka
absence
 
feny                                                                                    třída vítězů
18        WIVI od Dvou ořechů, ČLP/KCS/1411,  9.12.2015
o: Jewel   Rubinowy Skarb    m: Shealagh   od Dvou ořechů
ch: Dolejšová Olga    maj: Rosenthalová Světlana
V1, CAC, Vítěz barvy, Nejlepší fena, BOS

 

King charles španěl - trikolor
psi                                                                                       třída dorostu
19        ORION z Rosenthalu, ČLP/KCS/1505,  30.7.2017
o: Lennon Stamíra    m: Bella Gremlins King
ch: Rosenthalová Světlana    maj: Turková Jitka
VN1
 
psi                                                                                            třída mladých
20        ADELBERT ARMIN von Romanow z Červeného dvora, ČLP/KCS1494,  23.4.2017
o: Urias Karaj    m: Julliete Shawanaga´s
ch: Fischer Roman    maj: Hildebrandová Ivana
V1, CAJC
 
21        EDWARD Izuz, ČLP/KCS/1492,  15.2.2017
o: Irvin  Bohemia Zlatava    m: Letizia de la Verte Albion
ch: Hildebrandová Ivana    maj: Šmehlíková Michaela
VD2
 
psi                                                                                       mezitřída
22        CAGGE from Minitz, ČLP/KCS/1465,  28.10.2016
o: JAMES at SkeldaleHouse Cavikaans    m: THERESSE od Dvou ořechů
ch: Smejkal Ivan    maj: Smejkal Ivan
V1, CAC
 
psi                                                                                 třída vítězů
23        CARLAYN Izuz, ČLP/KCS/1344,  24.4.2015
o: Harry Potter Rubinowy Skarb    m: Tara Karaj
ch: Hildebrandová Ivana    maj: Hildebrandová Ivana
V1, CAC, Vítěz barvy
 
feny                                                                               třída štěňat
24        ELIZABETH from Minitz, ČLP/KCS/1531,  29.10.2017
o: BORODIN z Císařského mlýna    m: LORRAINE  Stamíra
ch: Smejkal Ivan    maj: Smejkal Ivan
VN1, Nejlepší štěně
 
25        NESSIE Karaj, CMKU/KCS/1525/17,  31.10.2017
o: Bonitos Companeros Deluxe Mangold    m: KIMI Karaj
ch: Votápková Jaroslava    maj: Votápková Jaroslava
VN2
 
feny                                                                      třída mladých
26        DIANNE LADY from Minitz, ČLP/KCS/1475,  30.12.2016
o: BLAZE OF GLORY My Exotic World    m: KITTY Stamíra
ch: Smejkal Ivan    maj: Smejkal Ivan
V2
 
27        NINA RICCI z Rosenthalu, ČLP/KCS/1498,  5.6.2017
o: Hooki Bohemia Zlatava    m: Penny  od Dvou ořechů
ch: Rosenthalová Světlana    maj: Rosenthalová Světlana
V1, CAJC, BOJ
 
feny                                                                                  mezitřída
28        CAITEEN from Minitz, ČLP/KCS/1466,  28.10.2016
o: JAMES at SkeldaleHouse Cavikaans    m: THERESSE od Dvou ořechů
ch: Smejkal Ivan    maj: Smejkal Ivan
V1, CAC
 
feny                                                                                 třída otevřená
29        JULIETTE Shawanaga's, ČLP/KCS/1301/,  21.5.2014
o: Dandy Sans Affixe    m: Fleur-de-the des Trois Maillets
ch: Cassanett Evelyne    maj: Fischer Roman
V1, CAC, Vítěz barvy
 
feny                                                                             třída vítězů
30        KIMI Karaj, CMKU/KCS/1311/141/5,  10.9.2014
o: Yasper Karaj    m: Vendy Karaj
ch: Votápková Jaroslava    maj: Votápková Jaroslava
absence
 
feny                                                                              třída veteránů
31        LUCKY Karaj, CMKU/KCS/907/08/09,  4.12.2008
o: Dixie Acres Sir George    m: Viva la Musica Verum Gaudium
ch: Votápková Jaroslava    maj: Votápková Jaroslava
V1, BOV