Náš sponzor

eukanuba.png

genomia_logo_new.png

Jste zde

Domů » Výstavy » Klubové šampionáty - řády

Šampion KCHSK

ŠAMPION KCHSK
Podmínky pro získání titulu:
Bodový limit
pes = 250 bodů + získání ocenění některého z těchto titulů Národní vítěz, Klubový vítěz,  nebo CACIB z mezinárodní výstavy
fena = 200 bodů + získání ocenění některého z těchto titulů Národní vítěz nebo Klubový vítěz, nebo CACIB z mezinárodní výstavy

 
-  čekatelství musí být zadána nejméně od třech různých rozhodčích
 
- získání  známky Výborná 1 CC ve třídě otevřené nebo mezitřídě na dvou výstavách pořádané KCHSK
 
K titulu Šampion KCHSK se započítávají i adekvátní tituly získané na zahraničních výstavách pořádaných pod záštitou FCI nebo kynologických organizací členských zemí FCI.
Pro přiznání titulu nejsou započítávány výsledky na Klubových výstavách pořádaných jinými kluby zastřešující plemeno king charles spaniel v ČR s výjimkou dosaženého ocenění na Speciálních výstavách v ČR, které jsou pořádány chovatelskými kluby ČR pro plemeno king charles spaniel. Výstavní ocenění a výstavy uplatněné pro udělení Šampiona  KCHSK, které již byly uplatněny  v dalších chovatelských klubech v ČR pro plemeno king charles spaniel,  nelze uplatnit pro započítání udělení klubových šampionátů v KCHSK.
Výstavní ocenění uplatněné pro udělení titulu Šampion KCHSK rovněž nelze uplatnit pro započítání bodů pro získání titulu Grand šampion KCHSK.