Náš sponzor

eukanuba.png

genomia_logo_new.png

Jste zde

Domů

Klubová výstava Charvátce - 08. 11. 2015

rozhodčí: Schemel Andreas (UK)




  PSI -  Black and Tan   
  třída štěňat:  
1 Chips Gremlins King ČLP/KCS /1364/15
  o. Andreé Russisch Geist nar.24.05.2015
  m. Ully z Cerekvické stráně  
  ch. Mathauserová Věra  
  m. Mathauserová Věra  
  VN2  
     
2 Cooper Gremlins King ČLP/KCS / 1365/15
  o. Andreé Russisch Geist nar.24.05.2015
  m. Ully z Cerekvické stráně  
  ch. Mathauserová Věra  
  m. Mathauserová Věra  
  VN1  
     
  třída dorostu ČLP/KCS / 1338/15
3 Arthur Zdemipet nar. 26.04.2015
  o. Andreé Russisch Geist  
  m. Patsy od Dvou ořechů  
  ch. Kučerová Zdenka  
  m. Medrová Anna  
  VN1 Nejlepší dorost  
     
  třída mladých  
4 Lucky Star's Blackberry ČLP/KCS / 1342/-15/14
  o. Amantra Bill Sykes nar. 2.12.2014
  m. Xena Rubinowy Skarb  
  ch. Struckmeier Renate  
  m. Rosenthalová Světlana  
  V1 CAJC  
     
5 Heathcliff z Rosenthalu ČLP/KCS / 1297/14
  o. Nino of Tsin Ling Schan nar. 26.8.2014
  m. Eissy z Rosenthalu  
  ch. Rosenthalová Světlana  
  m. Krupičková Eva  
  V2  
     
  mezitřída  
6 Galaxy Love Real Miracle ČLP/KCS 1327/-15/14
  o.Present To The King Boomer  nar. 18.6.2014
  m. Nev Senturion Golden Bee  
  ch.Vasilyeva Maya  
  m. Rosenthalová Světlana  
  odstoupil  
     
  třída otevřená:  
7 Jewel Rubinowy Scarb PKR IX-51714
  o. Quency Bedit 23.03.2008
  m. Bloom Rubinowy Scarb  
  ch. Kosacka Dorota  
  m. Kosacka Dorota  
  V1 CAC  
     
8 Egessi z Medoušku ČLP/KCS 1241/13
  o:  Clark z Rosenthalu 03.11.2013
  m: Celine Carcharias  
  ch. Maternová Ivana  
  m.  Maternová Ivana  
  V2 r.CAC  
     
  vítězů  
9 Andreé Russisch Geist ČLP/KCS/1267/-14/13
  o: Nino of Tsin Lig Schan nar.15.08.2013
  m: CH Marjaniemen Diamons N Ivory  
  ch. Kagalnicka Tatjana  
  m. Hroncovi M+M  
  V1 CAC Vítěz barvy Klubový vítěz BOB  
     
  třída veteránů:  
10 Vidor King de la Bacska PKR IX45702  
  o. Sunrise of Delicious Love nar. 23.11.2004
  m. Verum Gaudium Leonie  
  ch. Charnad Dan   
  m. Kosacka Dorota  
  V1 BOV  
     
  třída čestná:  
11 Ozzy Karaj     CMKU/KCS/842/09 
  o. Carlos de la Tierra de la Suerte  nar. 27.06.2009
  m. Viva la Musica Verum Gaudium  
  ch. Votápková Jaroslava  
  m. Mathauserová Věra  
  V1  
     
  PSI - Blenheim  
  třída mladých:  
12 Walda z Cerekvické stráně CMKU/KCS/1293/14
  o. Azzaro de la Bacska nar. 19.08.2014
  m. Cessie Carcharias  
  ch. Fáčková Dana  
  m. Mathauserová Věra  
  V1 CAJC  
     
  mezitřída:  
13 Cavikaáns James at Skeldale House ČLP/KCS/1287/-14/14
  o. Bonitos Companeros Deluxe Galieo Galilei nar. 02.04.2014
  m. Cavikaáns Isolde Glowing Sensation  
  ch. Robertsson Carina  
  m. Smejkal Ivan  
  V1 CAC  
     
  třída otevřená:   
14 Lion Stamíra ČLP/KCS/1282/14
  o. Gerry Stamíra nar. 18.06.2014
  m. Alexis Twee z Valldemose  
  ch. Lůzum Stanislav  
  m. Hildebrandovi Z + I  
  V2 r.CAC  
     
15 Isso Stamíra CMKU/KCS/1074/11
  o. Ashley de la Tierra de Suerte nar. 02.04.2011
  m. Deborah Stamíra  
  ch. Lůzum Stanislav  
  m. Janků Radek  
  V1 CAC Vítěz barvy  
     
  PSI - Ruby  
  třída mladých:  
16 Daya Faworit Bagration ČLP/KCS 1344/-15/15
  o. Fantastic de la Bcska nar. 08.01.2015
  m. Nev Senturion Magic Queen  
  ch. Yana Davidova  
  m. Mathauserová Věra  
  V2  
     
17 Hareton z Rosenthalu ČLP/KCS 1221/13
  o. Nino of Tsin Ling Schan nar. 26.8.2014
  m. Eissy z Rosenthalu  
  ch. Rosenthalová Světlana  
  m. Krupičková Eva  
  V1 CAJC  
     
  třída vítězů  
18 Paddy z Cerekvické stráně CMKU/KCS/962/09    
  o. Casper Crystal ze Slunné stráně nar. 29.07.2009 
  m. Iris  z Cerekvické stráně  
  ch. Fáčková Dana  
  m. Mathauserová Věra  
  V1 CAC Vítěz barvy  
     
  PSI - Tricolor  
  třída štěňat  
19 Exotic World Blaze of Glory VDH/IC/1255
  o. CH Urias Karaj nar. 09.05.2015
  m. CH Holly Orders des Cavaliers des Sables de la Dune  
  ch. Geipel Nancy  
  m. Smejkal Ivan  
  VN1 Nejlepší štěně  
     
  třída dorostu  
20 Carlayn Izuz CMKU/KCS/1344/15
  o. Harry Potter Rubinowy Scarb nar. 24.04.2015
  m. Tara Karaj  
  ch. Hildebrandová Ivana  
  m. Hildebrandová Ivana  
  N1  
     
  třída otevřená  
21 Rhett od Dvou ořechů ČLP/KCS/1127
  o.Bonaparte des Vercheres de Montdidier nar. 03.02.2012
  m. Federica Faiella ze Slunné stráně  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Bozetická Alena  
  V1 CAC Vítěz barvy  
     
  třída vítězů  
22 Corry od Čitunky CMKU/KCS/1039/10      
  o. Monty Karaj nar. 12.10.2010
  m. Vera Tizian Bedit  
  ch. Brandstettrová Hana  
  m.  Mathauserová Věra  
  V1 CAC  
     
  Feny - Black and tan  
  třída štěňat:  
23 Caisy Gremlins King ČLP/KCS / 1366/15
  o. Andreé Russisch Geist nar.24.05.2015
  m. Ully z Cerekvické stráně  
  ch. Mathauserová Věra  
  m.  Mathauserová Věra  
  VN1  
     
  třída mladých :  
24 Bethany z Hradu Kotnov ČLP/KCS/1313/14
  o. Nino of Tsin Ling Schan nar. 08.11.2014
  m. Catherine Carcharias  
  ch. Hlavicová Lenka  
  m. Hlavicová Lenka  
  nenastoupila  
     
25 Holly z Rosenthalu ČLP/KCS/1299/14 
  o. Nino of Tsin Ling Schan nar. 26.8.2014
  m. Eissy z Rosenthalu  
  ch. Rosenthalová Světlana  
  m. Pačesová Pavla  
  V2  
     
26 Lucky Star´s Black Pearl ČLP/KCS / 1343-15/14
  o. Amantra Bill Sykes nar. 2.12.2014
  m. Xena Rubinowy Skarb  
  ch. Struckmeier Renate  
  m. Rosenthalová Světlana  
  V1 CAJC  
     
  třída otevřená  
27 Catherine Carcharias ČMKU/KCS/1055/11
  o. Xantos Macabeus Bedit 29.01.2011
  m. Kelly z Cerekvické stráně  
  m. Hlavicová Lenka  
  V2 r.CAC  
     
28 Shealagh od Dvou ořechů ČLP/KCS/ /13
  o: Nino of Tsin Ling Schan nar. 03.10.2013
  m: Paige od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Rosenthalová Světlana  
  V1 CAC  
     
  třída vítězů  
29 Patsy od Dvou ořechů CMKU/KCS/950/09
  o. Othmese Celtic Victory nar. 11.06.2009
  m. May od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Kučerová Zdenka Ing.  
  V1 CAC Vítěz barvy Klubový vítěz BOS  
     
  třída čestná:  
30 Quinna od Dvou ořechů CMKU/KCS/954/09
  o. Othmese Celtic Victory nar. 18.6.2009
  m. Odette od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Rosenthalová Světlana  
  V1  
     
  FENY - Blenheim  
  třída mladých:  
31 Xena z Cerekvické stráně ČLP/KCS/ /1221/13/14
  o. Azzaro de la Bacska nar. 09.09.2013
  m. Terry z Cerekvické stráně  
  ch. Fáčková Dana  
  m. Rosenthalová Světlana  
  nenastoupila  
     
  mezitřída  
32 Luna Stamíra ČLP/KCS/1284/14
  o. Gerry Stamíra nar. 18.06.2014
  m. Alexis Twee z Valldemose  
  ch. Lůzum Stanislav  
  m. Lůzumová Vladimíra  
  V1 CAC Vítěz barvy  
     
  třída otevřená  
33 Lorraine Stamíra ČLP/KCS/1283/14
  o. Gerry Stamíra nar. 18.06.2014
  m. Alexis Twee z Valldemose  
  ch. Lůzum Stanislav  
  m. Smejkal Ivan  
  V1 CAC  
     
  třída vítězů  
34 Elizabeth Stamíra CMKU/KCS/860/08
  o. Ashley de la Tierra de Suerte nar. 01.01.2008
  m. Aretha Astra - Nera  
  ch. Lůzum Stanislav  
  m. Kučerová Zdenka Ing.  
  V1 CAC  
     
  Feny - Ruby  
  třída otevřená  
35 Berenica z Medoušku ČLP/KCS/1178/13
  o. Hooki Bohemia Zlatava nar. 30.10.2012
  m. Sofie z Cerekvické stráně  
  ch. Maternová Ivana  
  m. Maternová Ivana  
  VD1  
     
  FENY - Tricolor  
  třída mladých:  
36 Theresse od Dvou ořechů ČLP/KCS/1331/15
  o. Harry Potter Rubinowy Scarb nar. 21.01.2015
  m. Reina od Dvou ořechů  
  ch. Dolejšová Olga  
  m. Smejkal Ivan  
  V2  
     
37 Juliette Shawanaga's ČLP/KCS/1301
  o. Dandy Sans Affixe nar. 21.05.2014
  m. Fleur de the Des Trois Maillets  
  ch. Cassanet Evelyne  
  m. Janků Radek  
  V1 CAJC BOJ  
     
  mezitřída  
38 Jingels Shawanaga's ČLP/KCS/1300
  o. Dandy Sans Affixe nar. 21.05.2014
  m. Fleur de the Des Trois Maillets  
  ch. Cassanet Evelyne  
  m. Rosenthalová Světlana  
  V1 CAC  
     
  třída otevřená  
39 Bella Gremlins King ČLP/KCS 1223
  o: CH Ozzy Karaj nar. 18.08.2013
  m: Yassi Karaj       
  ch. Mathauserová Věra  
  m. Rosenthalová Světlana  
  V1 CAC Vítěz barvy  
     
  třída veteránů  
40 Federica Faiella ze Slunné stráně CMKU/KCS/832/07
  o. Karl Macabeus Verum Gaudium nar. 07.07.2007
  m. Anabela z Cerekvické stráně  
  ch. Cachová Zuzana  
  m. Rosenthalová Světlana  
  nenastoupila