Náš sponzor

eukanuba.png

genomia_logo_new.png

Jste zde

Domů

6. Klubová výstava 13.11. 2016

roz: Wallhead Jean - UK

King charles španěl - black and tan:

PSI / MALE třída dorostu / puppy class

 1 YVER OD DVOU OŘECHŮ         ČLP/KCS/1436/16                            13.04.2016

O: JEWEL Rubinowy Skarb           M: FAY z Rosenthalu

Chov: Dolejšová Olga, Maj: Rosenthalová Světlana

VN1 – Nejlepší dorost KV 2016

 

PSI / MALE třída mladých / junior class

2 DULCE IZUZ                                    ČLP/KCS/1385/15                            25.09.2015

O: PADDY z Cerekvické stráně   M: FIEBE z Rosenthalu

Chov: Hildebrantová Ivana, Maj: Šustr Stanislav

nepřítomen

 

3 X-BLACK OD DVOU OŘECHŮ ČLP/KCS/1413/15 15.12.2015

O: JEWEL Rubinowy Skarb           M: AFFINA PALLADA Daya Favorit

Chov: Dolejšová Olga, Maj: Rosenthalová Světlana

nepřítomen

 

PSI / MALE mezitřída / intermediate class

4 ARTHUR ZDEMIPET                     ČLP/KCS1338/15                              26.04.2015

O: ANDREE Russisch Geist           M: PATSY od Dvou ořechů

Chov: Kučerová Zdeňka, Maj: Kučera Petr

VD2

 

5 COOPER GREMLINS KING ČLP/KCS/1365/15 24.05.2015

O: ANDREE Russisch Geist           M: ULLY z Cerekvické stráně

Chov +  Maj: Mathauserová Věra

V1 CAC

 

PSI / MALE třída otevřená / open class

6 CHIPS GREMLINS KING             ČLP/KCS/1364/15                            24.05.2015

O: ANDREE Russisch Geist           M: ULLY z Cerekvické stráně

Chov + Maj: Mathauserová Věra

VD1

 

7 HEATHCLIFF Z ROSENTHALU   ČLP/KCS/1297/14            26.08.2014

O: NINO of Tsin ling schan(FCI) M: EISSY z Rosenthalu

Chov: Rosenthálová Světlana, Maj: Krupičková Eva

nepřítomen

 

8 WILLI KARAJ                   CMKU/KCS/1064/11/12               11.02.2011

O: GIN-FIZZ Karaj            M: VIVA LA MUSICA Verum Gaudium

Chov + Maj: Votápková Jaroslava

VD2

 

PSI / MALE třída vítězů / winner class

9 ANDREÉ RUSSISCH GEIST                         ČLP/KCS/1267/-14/14    15.08.2013

O: NINO of Tsin ling schan(FCI)                 M: DIAMONS N IVORY Marjaniemen

Chov: Kagalnicka Tatjana, Maj: Hroncová Michaela

V1 CAC Klubový vítěz 2016 Vítěz barvy BOB

 

FENY / FEMALE třída mladých / junior class

10 WANESA OD DVOU OŘECHŮ               ČLP/KCS/1408/15            15.12.2015

O: JEWEL Rubinowy Skarb           M: SHEALAGH od Dvou ořechů

Chov: Dolejšová Olga, Maj: Rosenthalová Světlana

V1 CAJC Klubový vítěz mladých 2016 BOJ

 

FENY / FEMALE mezitřída / intermediate class

11 CAISY GREMLINS KING                           ČLP/KCS/1366                   24.05.2015

O: ANDREE Russisch Geist M: ULLY z Cerekvické stráně

Chov: Mathauserová Věra, Maj: Turková Jitka

V1 CAC Klubový vítěz 2016 Vítěz barvy

 

FENY / FEMALE třída otevřená / open class

12 FIEBE Z ROSENTHALU                              ČLP/KCS/1220/13            29.07.2013

O: NINO of Tsin ling schan(FCI) M: PENNY od Dvou ořechů

Chov: Rosenthalova Světlana, Maj: Hildebrandová Ivana

V2 r.CAC

 

13 HOLLY Z ROSENTHALU                            ČLP/KCS/1299/14            26.08.2014

O: NINO of Tsin ling schan(FCI) M: EISSY z Rosenthalu

Chov: Rosenthálová Světlana, Maj: Pačesová Pavla

V1 CAC

 

King charles španěl – blenheim:

PSI / MALE třída mladých / junior class

14 ANDY FROM MINITZ                               ČLP/KCS/1382                   16.09.2015

O: HOOKI Bohemia Zlatava M: KITTY Stamíra

Chov + Maj: Smejkal Ivan

V1 CAJC Klubový vítěz mladých 2016

 

PSI / MALE mezitřída / intermediate class

15 IVER Z ROSENTHALU                               ČLP/KCS/1370/15            11.07.2015

O: HOOKI Bohemia Zlatava M: CORA z Rosenthalu

Chov + Maj: Rosenthalová Světlana

V1 CAC

 

PSI / MALE třída otevřená / open class

16 LION STAMÍRA                                           ČLP/KCS/1282/14            18.06.2014

O: GERRY Stamíra M: ALEXIS TWEE z Valldemose

Chov: Lůzum Stanislav, Maj: Hildebrandová Ivana

V1 CAC Vítěz barvy

 

17 MANGOLD BONITOS COMPANEROS DELUXE CMKU/KCS/1288 14.02.2014

 O: DEBONAIRE Maibee

 M: FROU FROU Bonitos Companeros Deluxe

Chov: Kirschbaum Marcus, Maj: Votápková Jaroslav

V2 r.CAC

 

18 WALDA Z CEREKVICKÉ STRÁNĚ           CMKU/KCS/1293/14      19.08.2014

O: AZZARO de la Bacska M: CESSIE Carcharias

Chov: Fáčková Dana, Maj: Mathauserová Věra

VD3

 

PSI / MALE třída vítězů / winner class

19 LENNON STAMÍRA                                   ČLP/KCS/1281/14            18.06.2014

O: GERRY Stamíra M: ALEXIS TWEE z Valldemose

Chov: Lůzum Stanislav, Maj: Rosenthalová Světlana

V1 CAC Klubový vítěz 2016

 

FENY / FEMALE třída mladých / junior class

20 BLANCHE FROM MINITZ                        ČLP/KCS/1404                   03.12.2015

O: JAMES at SkeldaleHouse Cavikaans M: LORRAINE Stamíra

Chov + Maj: Smejkal Ivan

V1 CAJC Klubový vítěz mladých 2016

 

FENY / FEMALE mezitřída / intermediate class

21 LETIZIA DE LA VERTE ALBION               CMKU/KCS/1423/-15/15 10.07.2015

O: DON JUAN Des Trois Maillets M: HYMA SUMAC De La Verte Albion

Chov: Jougniaux Edwige, Maj: Hildebrandová Ivana

V1 CAC

 

FENY / FEMALE třída otevřená / open class

22 LUNA STAMÍRA                                         ČLP/KCS/1285                   18.06.2014

O: Ch. GERRY Stamíra M: Ch. ALEXIS TWEE z Valldemose

Chov + Maj: Lůzum Stanislav

V1 CAC

 

FENY / FEMALE třída vítězů / winner class

23 LORRAINE STAMÍRA                                                ČLP/KCS/1284                   18.06.2014

O: Ch. GERRY Stamíra M: Ch. ALEXIS TWEE z Valldemose

Chov: Lůzum Stanislav, Maj: Smejkal Ivan

V1 CAC Klubový vítěz 2016 Vítěz barvy

 

FENY / FEMALE třída veteránů / veteran class

24 ELIZABETH STAMÍRA                               CMKU/KCS/860/08         01.01.2008

O: ASHLEY de la Tierra de Suerte M: ARETHA Astra - Nera

Chov: Lůzum Stanislav, Maj: Kučerová Zdeňka

V1 BOV

 

King charles španěl – ruby:

MALE třída mladých / junior class

25 WOODY OD DVOU OŘECHŮ ČLP/KCS/1407             09.12.2015

O: JEWEL Rubinowy Skarb M: SHEALAGH od Dvou ořechů

Chov: Dolejšová Olga, Maj: Turková Jitka

V1 CAJC Klubový vítěz mladých 2016 Vítěz barvy

 

PSI / MALE mezitřída / intermediate class

26 BAGRATION DAYA FAVORIT             ČLP/KCS/1344/-15/15 08.01.2015

O: FANTASTIC de la Bacska M: MAGIC QUEEN Nev Senturion

Chov: Davidova Yana, Maj: Mathauserová Věra

VD1

 

PSI / MALE třída otevřená / open class

27 HARETON Z ROSENTHALU               ČLP/KCS/1296/14        26.08.2014

O: NINO of Tsin ling schan(FCI) M: EISSY z Rosenthalu

Chov: Rosenthálová Světlana, Maj: Krupičková Eva

nepřítomen

 

FENY / FEMALE třída mladých / junior class

28 JUSTINE Z ROSENTHALU                 ČLP/KCS/1417/15        17.12.2015

O: JEWEL Rubinowy Skarb M: PENNY od Dvou ořechů

Chov: Rosenthálová Světlana, Maj: Kučerová Zdeňka

V2

 

29 WIVI OD DVOU OŘECHŮ                 ČLP/KCS/1411/15        09.12.2015

O: JEWEL Rubinowy Skarb M: SHEALAGH od Dvou ořechů

Chov: Dolejšová Olga , Maj: Rosenthalová Světlana

V1 CAJC Klubový vítěz mladých 2016 Vítěz barvy BOS

 

FENY / FEMALE třída vítězů / winner class

30 MAY OD DVOU OŘECHŮ                   CMKU/KCS/758/06       11.09.2006

O: GERI of Tsin ling schan(FCI) M: KANACHÉ od Dvou ořechů

Chov: Dolejšová Olga, Maj: Rosenthalová Světlana

V1 CAC Klubový vítěz 2016

 

King charles španěl – tricolor:

PSI / MALE třída štěňat / baby class

31 PADDINGTON DES ROSIERS D'AMELIE        xxx                  26.05.2016

O: WINDCHIME Lichens M: JOY des Rosiers d'Amélie

Chov: Cantineau Francoise, Maj: Smejkal Ivan

VN1 – Nejlepší štěně výstavy

 

PSI / MALE mezitřída / intermediate class

32 BLAZE OF GLORY MY EXOTIC WORLD          ČLP/KCS/1390 09.05.2015

O: URIAS Karaj M: HOLLY ORDERS des Caval.des Sables de la Dune

Chov: Geipel Nancy, Maj: Smejkal Ivan

V1 CAC

 

PSI / MALE třída otevřená / open class

33 CARLAYN IZUZ                                ČLP/KCS/1344/15        24.05.2015

O: HARRY POTER Rubinowy Skarb M: TARA Karaj

Chov + Maj: Hildebrandová Ivana

D

 

PSI / MALE třída vítězů / winner class

34 IRVIN BOHEMIA ZLATAVA               ČLP/KCS/1123/11        17.12.2011

O: HELIO Bohemia Zlatava M: FELIS Bohemia Zlatava

Chov: Korbelová Irina, Maj: Hildebrandová Ivana

V1 CAC Klubový vítěz 2016 Vítěz barvy

 

PSI / MALE třída čestná / honour class

35 TOBY KARAJ                                    CMKU/KCS/1014/10     17.07.2010

O: BONAPARTE des Vercheres de Montdidier  

M: VIVA LA MUSICA Verum Gaudium

Chov: Votápková Jaroslava, Maj: Mathauserová Věra

V1

 

FENY / FEMALE třída otevřená / open class

36 KIMI KARAJ                                                 CMKU/KCS/1311/14      10.09.2014

O: YASPER Karaj M: VENDY Karaj

Chov + Maj: Votápková Jaroslava

V1 CAC Klubový vítěz 2016 Vítěz barvy

 

FENY / FEMALE třída vítězů / winner class

37 ANABELLA IZUZ                              ČLP/KCS/1074/12        10.09.2012

O: AZZARO de la Bascka M: TARA Karaj

Chov + Maj: Hildebrandová Ivana

VD2

 

38 LUCKY KARAJ                               CMKU/KCS/907/08         04.12.2008

O: SIR GEORGE Dixie Acres M: VIVA LA MUSICA Verum Gaudium

Chov + Maj: Votápková Jaroslava

VD1